İş Bankası Gerekli Bildirimler Yapılmadan Yasal Takibe Almış!

Eşref C. |

İş Bankasından kredi kartım vardı. Mevcut kredi kartımın ödemelerinden dolayı gecikmeye girmiş, fakat bu konuyla ilgili bana ne ev telefonumdan ne iş telefonumdan bildirim yapılmadı. Ne adresime gelen bir bildirim mektubu var. Nede e-mailime gelen bu konuyla ilgili bir tek e-posta mevcut. Günde 10 tane gereksiz e-posta bildirimi var bu konuyla ilgili bir tek bilgilendirme mevcut değil. Gerekli bilgilendirmeler yapılsaydı ödemem gereken tutarı öderdim. Kaldı ki ben İş Bankasını aradıktan sonra öğrendim bu konuyu ve hemen gereken ödemeyi yaptım.

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Şubat
  13:02

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir.Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız
  kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 444 02 02 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Grubu