İş Bankası Gerekçe Göstermeden Kredi Kartı Başvurumu Reddetmiş..

Fatih A. |

Yıllardır İş Bankası bankamatik hesabım bulunmaktadır. 154**743 hesabımla 13.06.2016 tarihinde kredi kartı başvurusu yaptım ancak gerekçe bile göstermeden reddetmişler, bir de üstüne bilgi vermediler. Maaşımın ortalama 3 katı kadar yaptığım başvuru hangi gerekçe ile reddedildi acaba? Bankamatik kartımı da kapatacağım ve bir daha hiçbir ürününüzü kullanmayacağım.

Etiketler :

Kredi Kart Başvuru Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Temmuz
  09:17

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi