İş Bankası Genç Karttan Hesap İşletim Ücreti Kesilmiş!

Aliye A. |

Kızımın üniversiteyi Ankara dışında başka bir ilde kazanması nedeniyle genç kart adı altında üniversiteli olduğu için üniversite kimliği ile Ankara Merkez Ulus şubesinde hesap açtırdık. Bu hesaptan herhangi bir işletim ücreti ve kart aidatı alınmayacağı belirtildiği halde kızıma gönderdiğim paradan 60 TL gibi yüksek meblağ bir kesinti yapılmıştır. Ayrıca bu nedenle gerekli Tüketici Haklarına başvuracağım. Bilgi verilmesini istiyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Ocak
  11:11

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi