21 Kasım 2013

İş Bankası Gelen EFT'den Komisyon Kesiyor!

Şirketimizin İş Bankası - Koca Sinan/Kayseri Şubesindeki 5313 000**** nolu Euro hesabımıza yurt dışından gelen EFT tutarını hesabımızın bulunduğu İş Bankası Koca Sinan şubesinden tahsil etmek istediğimizde hiçbir hukuki dayanağı olmayan bir komisyon tahsil edilmiştir.

EFT'yi yapan müşterimiz zaten EFT ücretini de ödemiş olmasına rağmen İş bankası bizden de EFT çekim ücreti adı altında tekrar bir kesinti uygulamıştır. Paranın hesapta 15 gün durması durumunda bu kesintinin yapılmayacağı bildirilmiştir. Ancak bu kesintiye dayanak olarak hiçbir şey gösterilmemiştir.

Hukuksuz olarak bizden tahsil edilen komisyon bedelinin ivedilikle tarafımıza geri ödenmesini talep ediyoruz.

Gökhan 78 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan 30 Ocak 2014

    İşbankası şikayetim ile ilgilenmedi!!!!!

  • Gökhan 30 Kasım 2013

    İş bankası personeli sorunu geçiştirmek için türlü bahaneye başvurdular.

  • İş Bankası Temsilcisi21 Kasım 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön