03 Ağustos 2015

İş Bankası Geçmişe Dönük Hesap İşletim Ücreti!

İş Bankası kredi kartım var. Banka kart verirken isteğiniz dışında o karta bağlı bir hesap açıyor. Ben on yıldır bu hesabı kullanıyorum. İki gün önce e-mail yolladılar önemli ibaresi ile. Biz 2015 yılı ilk aylık dönem için 54 TL hesap işletim ücreti istiyoruz diyorlar.

Siz bundan sonrası için hesabı kapatmazsanız aralık ayında ikinci altı aylık dönem için hesap işletim ücreti alacağım diyebilirsin onu anlarım. Biz kartı alırken sözleşme yaptık. Kolaylık olsun diye açtığın hesaptan işletim ücreti isteyemezsin, hele de geçmişe dönük hiç isteyemezsin. Bu gün kartımı da ona bağlı hesabımı da kapatacağım. Bu yapılan çalışıp kafa yorup acaba müşteriyi nasıl daha fazla yolabilirim çalışmasıdır.

Ahmet 231 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet06 Ağustos 2015

    Buraya herkese yazdığı otomatik mesajı yazmakla, müşterinin MSN adresine bankanın bu konudaki kararının olduğu sayfayı kopyala yapıştır yapmakla şikayet çözülmüş olmuyor. 05.08.2015 tarihi itibarı ile iki ad. Kredi kartı hesabımı ve kredi borcumu kapatıp iş bankasıyla alakamı kestim. Bir daha yolumuz kesişmeyecek.

  • İş Bankası Temsilcisi03 Ağustos 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön