06 Mayıs 2013

İş Bankası Geçmiş Dönem Kart Aidatlarını Ödemiyor!

10 yıldır bu bankanın maximum kredi kartını kullunmaktayım. Geçmiş yıllarda benden alınan kredi kartı aidatlarının iadesi için hakem heyetine yaptığım başvuru lehime sonuçlanmasına rağmen iş bankası karar üzerinden 90 gün yani üç ay geçmesine rağmen hala kart aidat iadesini tarafıma yapmadı.

Bir banka nasıl olur da devletin kanununu tanımaz veya dikkate almaz nasıl olurda müşteriyi mağdur eder nasıl olurda kendi kafasına göre hareket eder, devletin ilgili ve yetkili kurumlarını bu bankanın yaptığı haksızlığı durdurmaya bu bankaya gereken yaptırımı uygulamaya davet ediyorum.

Özgür 50 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön