21 Ekim 2016

İş Bankası Gecikme Bildirim Ücreti!

İş Bankası'ndan bireysel ihtiyaç kredisi çektik. Fakat her daim mali durumumuz bu krediyi düzenli olarak ödemeye müsait olamıyor. Yalnız, ne olursa olsun kredi taksitin (bazen en fazla 2 taksiti birlikte olmak üzere) ödüyoruz. Bu ay hesabıma para yatırdım. Kredi taksitin bir kısmını çeksinler diye düşünerek. Hesabımı bugün kontrol ettiğimde yatırdığım paranın yaklaşık 194 TL 'sini 'gecikme bildirim ücreti' olarak tahsil etmişler.

Krediyi çektiğimiz şube adresimize krediyi ödeyin diye ihtar gönderiyormuş. Birincisi; zaten elli kanaldan ödeme yapmamız gerektiğini hatırlatıyorsunuz. Buna ne gerek var? İkincisi; ihtarname göndermenin bedeli nasıl 194 TL olabilir! Buna hangi vicdan, hangi ticari kanun müsaade eder ki?! İş Bankası en kısa zamanda ücreti iade etmezse başta BİMER ve BDDK olmak üzere hakkımı her türlü arayacağım.

Hasan 1.063 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi21 Ekim 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön