İş Bankası Geç Gelen Kredi Kartı Tesliminde Tekrar Sözleşme Gönderilmesi!

Ufuk K. |

1.5 ay önce bankamızdan İş Bankası kredi kartı (maximiles) talebinde bulunduk. Sözleşmesini imzaladık fakat gelmedi. Bankamız da adeta unutmuş gibi hiçbir bilgilendirme mesajı gelmedi. Sadece başvurumuzun başarılı olduğu mesajı geldi. Maximiles kartım elime gelmediği halde sanki üye saymış gibi 9 Aralık 2014 de kampanya mesajı yollanıyor ne kadar da ironik! 14 aralık 2014 de şikayetimizi belirttiğimiz de ancak bize değer verildi, ve yine banka iletişime girmiyor kurye ile konuşuyorum. Kurye bugün geliyor ve sözleşme de beraberinde! Ben daha önceden sözleşmemi imzaladım, kredi kartımı teslim almam gerekiyorken tekrar sözleşme getirilmektedir. Maximum mutluluk vaat edilir karşılaştığımız tablo budur!

Etiketler :

Kredi Kart Teslim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Aralık
  16:16

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi