24 Ekim 2016

İş Bankası Fırsatla Uygulaması Üzerinden GittiGidiyor Kampanyasına Katılamıyorum.

İş Bankası fırsatla uygulaması üzerinden kampanyaya katılamıyorum kredi kartınız bulunmamaktadır diyor. Daha önce defalarca katılım yaptığım uygulama şimdi kredi kartınız bulunmamaktadır diyor. Üstelik internet bankacılığına giriş yaptığım telefona kredi kartınız bulunmamaktadır diye mesaj yolluyorlar.

Müşteri temsilcileri toplamda 1 saati aşan süre hatta beklememe rağmen sorunu çözemedi kampanya var diye reklam yapılıyor ama katılım yapamıyorum!

Sezer 345 Okunma

Cevaplar

  • Sezer 24 Ekim 2016

    Standart kopyala yapıştır mesaj ekleyerek şikayete cevap vermiş oldunuz. Peki sitenizde reklamını yaptığınız kampanyaya hala katılamıyorum bunu nasıl açıklayacaksınız?

  • İş Bankası Temsilcisi24 Ekim 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön