İş Bankası Ferdi Kaza Sigortası Hakkında!

Mehmet Y. |

120287115-0-0 ferdi kaza sigorta poliçemin yenileceği hakkında cep telefonuma mesaj geldi bugün. 20.01.2015 tarihinde bankanızdan kullanmış olduğum ihtiyaç kredisi için yapılmıştı. Fakat bu krediyi ödeyerek tamamı kapattım ve tarafıma düzenlenmiş tüm poliçelerin iptal edilerek kalan tutarların tarafıma iade edilmesi için daha önceleri defalarca mail atmıştım. Bırakın iptal etmeyi, bir de yenilemek için mesaj gönderiyorsunuz. Poliçenin iptal edilip, tarafımdan yenilenmesi gibi adı altında hiçbir işlem ücreti ödemeyeceğimi beyan ederim. Herhangi bir şekilde kredi kartımdan tahsilatı gibi işlemleri yapılmaması için bu poliçenin iptal edilmesini rica ederim.

Etiketler :

Sigorta İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Y.
  29 Ocak
  01:33

  Geç oldu, ama güç olmadı şükür.

 • 31 Aralık
  14:23

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi