18 Mayıs 2016

İş Bankası Ferdi Kaza Sigortası!

İlgili kuruluştan 17.05.2016 tarihinde "22.05.2016 vadeli 23***14 No. 'lu 90 TL primli ferdi kaza poliçeniz yenilenmiştir. " şeklinde bir SMS aldım.

İşlem onayım dışında gerçekleşmiş olup, iptal edilmesini istiyorum. Daha önce ilgili kuruluştan kullanmış olduğum hizmetlerde yenileme durumu yalnızca hizmetlerin başladığı tarihteki ön onayla yani şu an veya gelecek yıllar için onaysız gerçekleşebilecek ve maddi olarak hak kaybına uğrayacağım, tüm işlemlerin de şimdiden tamamının iptal edilmesini, tarafıma yazılı olarak bilgi verilmesini istiyorum.

Sinan 77 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi18 Mayıs 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön