İş Bankası Fazladan Borç Çıkarıyor.

Nesiya A. |

2 yıl önce İş Bankası'ndan öğrenci kredi kartı çıkartmıştım. Düzenli alışverişlerim ve düzenli ödemelerim vardı fakat son 1 yıldır hiçbir ufak şeyler hariç hiçbir alışveriş yapmadım. Taksitleriminde hepsini bitirdim. Fakat sürekli bir extre borcu çıkıyor ve hiçbir alışveriş yapmadığım halde şuanda borç ödüyorum. Bu konuyla ilgili detaylı bir araştırma talep ediyorum.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Mayıs
  09:45

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi