23 Temmuz 2015

İş Bankası Faturayı İki Kez Ödeyip Geri İade Yapamama!

İş Bankası kredi kartımda telefonuma ait faturalar için otomatik ödeme talimatım bulunmakta. Fatura tarihinde bakiyem yetersiz olduğu için fatura ödenemedi. Daha sonra param olduğunda faturayı kendim ödedim. İş Bankası benden sonra ne hikmetse faturayı yeniden ödemiş.

Daha önce de aynı durum başıma gelmişti ama banka ödeme yapmamıştı ve telefonumun kısıtlanmaması için kendim ödemiştim. Ama bu kez banka benden sonra yeniden faturayı ödemiş. Hadi işlemlerde bir karışıklık oldu aynı fatura iki kez ödendi bu kabul edilebilir ama bankadan fazladan ödedikleri tutarı iade istediğimde yapamayacaklarını, GSM şirketiyle irtibata geçip onlardan istememi söylediler ve hiçbir şekilde yardımcı olmadılar.

Ahmet 233 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi23 Temmuz 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön