İş Bankası Faturalarımı Geç Yatırıyor!

Süleyman A. |

Telefon ve ADSL için otomatik ödeme talimatı vermiştim. Uzun süredir her ikisinde de gecikme zammı ödüyordum. İş Bankası'nda hesabıma bakıyorum , ödeyecek miktar para var . Türk Telekom'a gidip durumu anlattım , döküm makbuzu istedim .Faturalarımın son ödeme gününde ödenmediğini söylediler .

İş Bankası Faturaları son ödeme gününde yatırmıyormuş hep bir gün sonra.Cuma günlerine denk gelenler ise son ödeme günü dahil 3 gün sonra yatırılmış. Bu durumda ben her ay gecikme bedeli ödüyorum. Gereğinin yapılmasını ;ödediğim gecikme bedellerinin tarafıma iadesini istiyorum .

Etiketler :

Diğer Komisyonlar Şube Otomatik Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Temmuz
  17:59

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız
  kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi