01 Şubat 2016

İş Bankası Faiz Miktarı!

Bankanızda kredi, kredi kartım ve KMH hesabıma Air toplam 23,800 borcum var dosyam avukata verilmiş ve bana iletilen rakam masraflar dahil 28,500 yapılandırma yapmak istediğimde artı faiz ekleneceği söyleniyor.

Bu rakam 10 bin küsurluk ekstra ödeme demek. Avukat 3500 olan kredi kartı borcum için 5,800 para istiyor. Bu nasıl bir hesaplama resmen haksızlık, bankanızdan şikayetçiyim, 10 bin TL faiz ne demektir, bir kredi kartına 2300 TL faiz nasıl uygulanabiliyor? Kredi kartının limitinin 4/3 kadar ekstra para talep ediyorsunuz resmen.

Sinem 130 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi01 Şubat 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön