İş Bankası Eskişehir Şubesi Hesabımı Kapatmıyor.

Fatih K. |

214619*** müşteri numaralı kullanıcınızım. Hesaplarımı kapatmak için farklı şubelere yollanmak üzere Manisa şubesinden dilekçe yazıp yolladım. Eskişehir şubesi hesabımı kapatmadı. Diğerleri kapattı. Bu Eskişehir şubesi çalışanları kendini çok akıllı zannediyorlar. Telefonla görüştüğüm zaman da kapatmadılar. Yetki kişiler lütfen şu basit bir olay olan hesap kapama işlemini kullanarak Eskişehir şubesindeki hesabımı kapatınız.

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Temmuz
  10:13

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi