İş Bankası Emekli Maaşıma Bloke Konulması İle İlgili!

Göksel H. |

28 aydır emekli maaşımın tamamına el koymuştur. şu anda arkadaşımın evinde kalıyorum başka hiçbir gelirim yok 28 aydır çevreme yaptığım borçlardan dolayı yaşam standartlarım sıfır noktasında İş Banka'sın dan şikayetçiyim kesilen maaşlarımın tarafıma ödenmesi ve blokenin kaldırılmasını rica ediyorum.

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Aralık
  10:44

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi

 • Göksel H.
  28 Aralık
  10:19

  28 aydır emekli maaşımın tamamına el koymuştur şu anda arkadaşımın evinde kalıyorum başka hiçbir gelirim yok 28 aydır çevreme yaptığım borçlardan dolayı yaşam standartlarım sıfır noktasında iş bankasından şikayetçiyim kesilen maaşlarımın tarafıma ödenmesi ve blokenin kaldırılmasını rica ediyorum saygılarımla
  tc No. 48028754536 göksel hoşgör
  tel 0 536 330 87 30