İş Bankası Elime Bile Ulaşmayan Görmediğim Kredi Kartına Borç Çıkardı.

Muherem M. |

Türkiye İş Bankası elime bile ulaşmayan benim görmediğim kredi kartı adına bana 3 aydan beri 40 tl borç çıkarmış bulunmakta. Bu nasıl bir saçmalıktır ki görmediğim kullanmaya başlamadığım bir kart için benden 40 tl istenir? Anlam veremiyorum bankayı aradığımda kartı iptal etsem bile bunu ödemem gerektiği söyleniyor böyle saçmalık görmedim. Şikayetimin arkasında durup gerekirse hukuki olarak süreci devam ettireceğim.

Etiketler :

Kredi Kart Ekstre

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Mart
  13:51

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı telefonlarından geri dönüş yapılarak açıklamalarımız aktarıldı. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi