İş Bankası Elimde Olmayan Kredi Kartından Virman Adı Altında İşlem Yapılması!

Erkan K. |

Aylardır Bankada bekleyen kredi kartı hesabımda anlam veremediğim hareketlerin olması. Ya İş Bankası pozcu şubesi kartımı bir şekilde açtı ve kullanıyor ya da banka internet üzerinden paramı alıyorlar. Mail atıyorum cevap vermiyorlar. Yurt dışından arayamıyorum mantıksız paralara mal oluyor. Bir de müşteri hizmetlerini arayın diyorlar. Sonuç olarak İş Bankası pozcu şubesi paramla oynuyor.

Etiketler :

İşlem Ücretleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Mart
  09:41

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi