04 Mayıs 2013

İş Bankası Ekstrem Bana Ulaşmıyor!

İş Bankası ekstre gönderilmedi nerede bu ekstre? porsuk şubesinden ekstre ödeyim dedim tam 1 saat 20 dakika bekledim sistem çok yavaş öncelik bankada hesabı olan müşterilere veriliyor benim sıram gelmesine rağmen başka yaşlı müşterinin işlemini yaptı elemanınız her gişede elemanınız yok. Limit artırımı talebinde bulundum sonuç maalesef olumsuz iptal ettirdiğim kartımın yarısından daha düşük limit verilmiş. Türkiye İş Bankası senden şikayetçiyim.

Birol 67 Okunma

Cevaplar

  • Birol 28 Ocak 2014

    Maximum Kart bişey sanıp Maximum kart alabilmek için diğer kartlarmı iptal ettirmiştim. 1 Yıldan beri kullanıyorum ne puan verdi nede bişey kazandırdı. 1 TL puan kazandım harca harca bitmez. Diğer kartlarımdan da oldum. Keşke hiç bu kartı almasazdım aldığıma pişman oldum.

  • İş Bankası Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön