İş Bankası Ekstre Talebi.

Murat Müslüm Ş. |

01.10.2016 tarihinde 3 defa 02.10.2016 tarihinde 1 defa olmak üzere toplamda 4 kere müşteri hizmetleri aracılığı ile kredi kartı ekstresi talep ettim fakat hiçbiri mail olarak gelmedi. Her seferinde tekrar gönderiyoruz denildi ama ortada bir şey yok. Gereksiz kutumda da yok ekstre. En sonunda şubeden giderek ekstre aldım. Yani yıl olmuş 2016 Türkiye'nin bir numaralı bankasıyız diyorsunuz fakat bir maili tarafıma ulaştıramıyorsunuz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Ekim
  09:14

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi