İş Bankası Ekstre Masrafı.

Nur K. |

Son üç ayda farklı işlemlerle ilgili olarak üç kez hesap dökümü almam gerekti. Bu işlemlerden birini bankanın Kadıköy, diğer ikisini ise Sahrayıcedit şubelerinden yaptırdım. Üç müşteri temsilcisi de farklıydı. Son iki işlem de dahil bugüne kadar yaptırdığım tüm hesap dökümü alma işlemlerinde hiçbir temsilci benden ücret talep etmezken, bugünkü talep etti. Şikayetçi olduğumda da sadece sustu, 'beni ilgilendirmez' dercesine kafa çevirdi, hiçbir açıklama yapmadan ücret aldı. Normalde ücret alınmayan işlemden canı çeken ücret alınabiliyor ve hiçbir şey yapamıyorsunuz!

Etiketler :

Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nur K.
  04 Eylül
  18:08

  Kayıtlı iletişim kanalları üzerinden bana herhangi biri ulaşmadı ve bilgi verilmedi. Sadece burada yazan şey e-posta adresime de gönderildi ve ödediğim miktar hesabıma geri yatırıldı. Konu inanın bana 3 lira değil. Zaten işleyiş buysa ve bu işlemin bedeli buysa, ödemeye hazırım. Benim canımı sıkan şey, beş kişinin bu işlemden ücret almayıp, sadece birinin alması. Alanın da neden aldığını sorduğumda ve bende normalde ücret alınmayan bir işlem için ücret aldığı algısını oluşturduğunu söylediğimde bana karşı yaptığı muamele, benimle kurduğu iletişimdir. Çok şey beklediğimi biliyorum. Kendilerine başarılar diliyorum.

 • 29 Ağustos
  14:10

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi