03 Haziran 2015

İş Bankası Ekspertiz Ücreti!

1 Mart tarihinde İş Bankası'na kredi için başvurdum. Ekspertiz ücreti olarak maktu 650,00 TL ücreti peşin alındı. 12 Mart tarihinde konut kredisini çektim. Buraya kadar sorun yok. Asıl sorun ekspertiz ücreti ile ilgili tarafıma bir fatura verilmemiş olması. Bu konuyu araştırdığımda benim evim büyüklüğündeki evlerin maksimum 400 TL civarı ekspertiz ücreti tuttuğu, bir çok bankanın da kredi kullanılması sırasında aradaki bu farkı müşteriye faturasını ibraz ederek geriye verdiğidir. İş Bankası gibi ciddi ve köklü bir bankanın bu durumunu esefle karşılıyorum ve tarafıma bankanın yetkilisi tarafından tam bir açıklama yapılmasını arz ediyorum.

Esen 1.193 Okunma

Cevaplar

  • Esen'in Teşekkür Mesajı17 Haziran 2015

    Banka bu konuyla ilgili sorunu gidermiştir, teşekkür ederim. Kredi başvuru tarihinden itibaren her aşamada olduğu gibi bu konuda da bana yardımcı olan müşteri temsilcim ümit hanıma da ayrıca teşekkür etmek isterim.

  • İş Bankası Temsilcisi03 Haziran 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön