02 Haziran 2015

İş Bankası Ekspertiz Ücreti!

15 Mart tarihinde İş Bankası'na kredi için başvurdum. Ekspertiz ücreti olarak maktu 650,00 TL ücreti peşin alındı. 1 Nisan tarihinde konut kredisini çektim. Buraya kadar sorun yok. Asıl sorun ekspertiz ücreti ile ilgili tarafıma bir fatura verilmemiş olması.

Bu konuyu araştırdığımda benim evim büyüklüğündeki evlerin maksimum 450,00 TL civarı ekspertiz ücreti tuttuğu, bir çok bankanın da kredi kullanılması sırasında aradaki bu farkı müşteriye faturasını ibraz ederek geriye verdiğidir.

İş Bankası gibi ciddi ve köklü bir bankanın bu durumunu esefle karşılıyorum ve tarafıma bankanın yetkilisi tarafından tam bir açıklama yapılmasını arz ediyorum.

Huseyin 1.343 Okunma

Cevaplar

  • Huseyin17 Haziran 2015

    Çallı Şubesi çalışanı Ümit hanıma sorunumun çözülmesi zamanında nazik ve hızlı ilgisi için teşekkür ediyorum

  • Huseyin'in Teşekkür Mesajı03 Haziran 2015

    Burada şikayetimin yayınlanmasına müteakip İş bankası Çallı şubesi tarafından arandım. Çalışanı durumu izah edip, faturanın gönderileceğini ve aradaki farkın hesabıma yatacağını söyledi. Bugün hesabımı kontrol ettiğimde 130,00 TL tutarındaki rakamı hesabımda gördüm. 2 aylık gecikme ile de olsa emeği geçenlere teşekkür ediyorum...

  • İş Bankası Temsilcisi02 Haziran 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön