24 Kasım 2015

İş Bankası Eksik Tutar Problemi!

17.11.2015 tarihinde İş Bankası ATM kanalını kullanarak kredi kartı borcum olan 118 TL'yi ödemek için 120 TL ATM yatırdım. İşlemim tamamlandı. Fakat daha sonra kontrol ettiğimde internet bankacılığından 70 TL yatırdığım görülmektedir. Yatırdığım paranın banknotlarını bile biliyorum ve bu durumu belirttim.

Israrla 70 TL yatırıldığını belirtiyorlarlar; fakat böyle bir şey söz konusu değil. Konu hakkında ATM kayıtlarını izlediklerini belirtiyorlar buna da inanmıyorum tarafıma da bu görüntüyü talep ediyorum. Senelerdir bankacılık işlemleri ile uğraştım. İnsanı yalancı durumuna düşürüyorlar. Konu hakkında çözüm sağlanmaz ise yasal haklarıma başvuracağımı buradan beyan ediyorum.

Tuna 54 Okunma

Cevaplar

  • Tuna 07 Ocak 2016

    Konu ile ilgili dönüş yapılacak denmesine rağmen tarafıma hala bir bilgilendirme yapılmadı

  • Tuna 05 Aralık 2015

    Şikayetimle ilgili hala dönü yapılmadı. Hakkınızda BDDK' ya şikayet dilekçesi gönderdim.

  • İş Bankası Temsilcisi24 Kasım 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön