12 Şubat 2015

İş Bankası Ek Hesap Müşterisinden Alınan Hesap İşletim Ücreti!

Hesabımdan 2014/1 2014/2 olarak toplamda 100 TL hesap işletim ücreti kesildi. İadesi için şubeye gittim maaşınızı en son 2012 almışsınız dedi ne yapmam bekleniyor başka bankada çalışırken maaşımı iş bankasından mı alacaktım?

Eğer iadesi sağlanmazsa kredi kartımın iptalini sağlayacağım bu ücretin iadesini ben yasal yollarla alırım nasıl olsa ancak kredi kartının ve sigortasının iptali İş Bankası'nın zarar olur ben bu kartı kullanmak istiyorum tabi ki 100 liranın iadesi halinde.

Tuna 204 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi12 Şubat 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön