08 Mayıs 2013

İş Bankası Ek Hesap İdari Takip!

İlgili bankanın 10****7 müşteri no'lu maaş hesaplı müşterisiyim. açtırmış olduğum ( genel merkez onaylı ) ek hesabımın ( ödemelerinde hiç bir sorun ve gecikme yoktur. ) birden bire bana hiç bir tebligat yapılmadan idari takibe alındığını öğrendim.

Verilen cevap : genel yönetim kurulu tarafından alınan karar gereği şu an hiç bir problemi olamasa dahi geçmiş dönemde idari takibe girmiş ek hesaplı müşterilerin ek hesapları idari takibe atılacak. ( borcumu faizi ile ödedim elimde borcu yoktur yazısı da var.( geçmiş hesabımla ilgili.) şu an maaşım blokeli ve kimse bunun dışında cvp vermiyor. puanımı tam yükseltmişken yine yerlerde. borcumu ödemesem beni icraya bile versinler.

Erhan 97 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön