23 Ocak 2014

İş Bankası Ek Hesap Açılmadı.

İş Bankasına aylardır fatura ödemelerim için ek hesap gerektiği ve bunun için hesap açılması gerektiğini hem sitelerinden hem de telefon yoluyla konuşarak ilettim. En son Bilecik şubesinden sözleşmemi yenileyerek dilekçemi aldılar. Bu iş niye bu kadar uzadı ben anlayabilmiş değilim.

Serkan 165 Okunma

Cevaplar

  • Serkan27 Ocak 2014

    konu ile ilgili bugün iş bankası Ankara Yenişehir şubesinden arandım.Ek hesap için yardımcı olacaklarını söylediler.Konunun takipçisiyim.

  • İş Bankası Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön