İş Bankası EFT Ücreti Yok Dedi Ama Aldı.

İbrahim K. |

Isparta şubesi üniversite şubesinden bu ay ilk olmak üzere maaşımızı çekiyoruz. 1 hafta önce bize maaş kartlarımızı dağıtıp form doldurttular. Sayfalarca yazı olan formları 5 dakikada imzalattırıp geçiştirdiler. Daha önceki maaş aldığımız banka hiçbir eft yada fatura ödemesinden kesinti yapmıyordu ve ben iş bankası yapacak mı diye sorduğumda; hayır kesinlikle kesinti yok dediler ve bugün eft yapmaya çalıştığımda kesinti yapıldığını gördüm. Bu kandırmacadır yada bizi saf yerine koymaktır.

Etiketler :

Havale- Eft

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Nisan
  10:21

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi