İş Bankası EFT Ücreti Kesiyor!

Bülent K. |

8 yıldır İş Bankası maaş müşterisiyim. Ayda en az bir kere çeşitli ödemelerim nedeniyle internetten EFT yapmaktayım. 3 TL ücret kesilmektedir. İnternet üzerinden hiçbir banka çalışanını meşgul etmeden kendi kendime yaptığım işlemden neyin ücreti kesiliyor. İnternet bankacılığı mantığına ters keyfi bir uygulama.

Ayrıca başka şubelerle çalışan öğretmen arkadaşlarımızdan ücret alınmadığını biliyorum. Kartal şubesinin bu keyfi uygulamasına karşın genel merkeze yazdığım mesaja gelen cevapta alınmaması gerektiği bildirilmesine rağmen şubeye verdiğim dilekçeye cevap alamadım. Bir daha ki anlaşma döneminde biz öğretmenler olarak tüm bu uygulamaları göz önünde bulundurup tercihimizi ona göre yapacağız.

Etiketler :

Havale- Eft Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bülent K.
  22 Nisan
  14:42

  Öğretmenler olarak bir dahaki anlaşma döneminde şubenin bu umarsız tutumunu göz önünde tutacağız.

 • 16 Nisan
  15:45

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi