İş Bankası EFT Ücreti Kesiyor!

Alper Y. |

2003 yılından bu yana İnternet bankacılığı işlemlerinin tamamını İş Bankası'ndan yürütüyorum. Aylık en az 4-5 EFT yapıyorum. Kullandığım tek pos hesabı bu bankadan. Bugüne kadar yıllardır EFT ücreti almayan banka geçen ay ücret almaya başladı.

Benimle ilgilenen müşteri temsilcisi değiştiremediğini söyledi. Yıllardır alıştığım bankamı değiştirmek istemiyorum ama bu durumda ben, babam ve eşimin tüm hesaplarını başka bir bankaya geçirmeyi düşünüyoruz. Bizi önemsemeyen bankayı gözden çıkarmak hiç de zor değil.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Havale- Eft

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ocak
  18:46

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız
  kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi