26 Ekim 2016

İş Bankası EFT Ücreti Alıyor.

Yıllardır maaş hesabım kesilmesine rağmen İş Bankası'nın sürekli müşterisiyim. Yıllardır EFT ücreti alınmadığından ve diğer ayrıcalıklarımdan dolayı bankanızı tercih etmekte ve sadece bankanızın kredi kartını kullanmaktayım. Eşim ile benim ortak kullandığımız bankanıza ait hesabınızdan bugün itibari ile EFT ücreti alınmakta.

Lalapaşa şubesi ile yaptığım görüşme sonrasında ise, 4402 mesaj hattı ile şartlarını bilmediğim bir kampanyaya dahil olmam gerektiğini söyledi. Yaptım, fakat hala EFT ücreti yansımakta. EFT ücretinin alınmaması, aksi takdirde bende kendimi düşünerek yavaş yavaş tüm hesaplarımı toplayacağım. Başka bir bankayla çalışmak istemiyorum. Konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum.

Ferhan 1.411 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi26 Ekim 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön