İş Bankası EFT Masrafı Aldı!

Veysel K. |

1 yıldır İş Bankası maaş müşterisiyim ve bütün işlemlerimi internet bankacılığı ile sürdürmekteyim. Maaş müşterisi olmama ve üstüne 2 adet otomatik ödeme talimatı vermeme rağmen 1 yıldır tarafımdan eft ücreti alınmakta ancak daha sonra iadesi yapılmakta idi. Ancak 20.03.2014 tarihinden bu yana eft ücretlerimin iadesi yapılmamaktadır.Şubeme başvurmama ve şubemin de genel müdürlüğe başvurmasına rağmen yaklaşık 3 haftadır hala bir cevap alamadım...Bir an evvel eft masraflarımın iadesini ve de bundan sonra masraf alınmamasını rica ederim...

Etiketler :

Havale- Eft

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Veysel K.
  15 Temmuz
  19:03

  hala bir geri dönüş yapılmadı.nerede müşteri memnuniyeti?

 • 05 Temmuz
  10:24

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi