İş Bankası Dosya Masrafları İadesi.

Ali Ç. |

Sevgili yetkililer Manisa ili Sarıgöl ilçesi İş Bankası müşteri. No:23***57 hesap numaralı müşterisiyim 2014 Eylül ayında yaklaşık 720 TL dosya masrafı iadesi için Sarıgöl kaymakamlığı tüketici hakem heyetine evraklarımı teslim ettim birkaç ay içerisinde sonuçlanır demelerine rağmen neredeyse 1 yıl oldu arayan soran yok.

Sarıgölden tayin olduğum için takibini yapamıyorum. Ancak evraklarını teslim ettikten sonra 2-3 ay içerisinde parasını alanlar var benim ödememin bir an evvel yapılması için gerekli işlemlerin yapılması hususunu bilgilerinize sunarım.

Etiketler :

Kredi Masrafları Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Haziran
  10:45

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi