24 Nisan 2013

İş Bankası Dosya Masrafının İadesini İstiyorum!

15/10/2008 tarihinde İş bankası İstanbul Çatalca Şubesinden 6.000 TL ihtiyaç kredisi kullanmıştım ayrıca aynı bankanın aynı şubesinden 15/02/20111 3.000 TL ihtiyaç kredisi kullanmıştım bu kredilerime istinaden benden kesmiş olduğu masrafların tarafıma ödenmesini istiyorum.

4077 sayılı kanun incelendiğinde banka konuyla ilgili sözleşmenin bir nüshasını tüketiciye vermesi gerekirken banka bana bu sözleşmeden vermeyerek kanunları çiğnemiştir. 4077 sayılı kanun ve Borçlar kanununa istinaden bankanın benden kesmiş oldukları masraflar yasal olmayıp bu kesintilerin tarafıma ödenmesini istiyorum.

Sadullah 48 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi24 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön