24 Eylül 2014

İş Bankası Dosya Masrafının İadesini İstiyorum.

2009 yılında Türkiye İş Bankası'ndan konut kredisi kullandım ve o zaman benden 400 tl kadar meblağı dosya masrafı adı altında aldılar. Bankaya dosya masrafını almak için PTT' den taahhütlü posta ile dilekçe gönderdim ama ne yazık ki banka bana olumsuz yazı gönderdi.

Hem gel kredi verelim diye hergün aranıyosun hemde diyorlar ki dosya masrafı yasal hem sen nasıl olsa mecbursun o parayı vermeye seni mecbur bırakıyor. Daha sonrada hakkını aramaya kalktığın zaman karşında banka yetkilisinden kimse senin ilgilenmiyor. Tüketici mahkemelerinden insanların hakem heyeti kanalıyla bu dosya masrafı adı altından bizden zorunan alınan paraların alındığını duyuyoruz. Paramı geri istiyorum.

İbrahim 601 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi24 Eylül 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön