İş Bankası Dosya Masrafının İadesinde Oyalıyor.

Halime A. |

İş Bankası'ndan çektiğim kredi için 450 TL dosya masrafı kesildi. Bankadan kredi dökümünü istediğimde vermek istemediler bana bu döküm için arşivin taranarak bulunabileceği ve bunun için 100 TL ücret alındığı söylendi! Neyse ki dökümümü buldum. 9 mayıs 2014' de elime tüketici hakları kararı geldi iadesi için 14 mayısta bankaya başvurdum. Bu seferde 1 ay içinde size genel müdürlükten dönerler açıklaması yapıldı. 15 gün içinde iade edilmesi gerekmiyor mu diye sorduğumda bankamız çok yoğun bu yüzden 1 ayı bulur açıklaması! şaka gibi ya. Şimdi yasal sürenin dolmasını bekliyorum. 15 gün içinde icraya başvuracağım.

Etiketler :

Kredi Masrafları Şube Kredi İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Mayıs
  11:27

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi