27 Şubat 2014

İş Bankası Dosya Masrafını Vermeden Geri Aldınız.

2012 yılında çektiği tüketici kredisinin dosya masrafının tarafıma iadesi için 27.12.2013 tarih 4694 no'lu karar vermiştir. 211,48 tl tutarının sadece 200 tl'si hesabıma eksik yatırılmış olup, yatırılan tutarın 100 tl yi aşkın kısmı hesap işletim ücreti adı altında geri kesilmiştir.
Uzun zamandır müşterinizim ve daha önce hiç hesap işletim ücreti kesilmemişti.

Ayrıca yatırım hesabımda bankanız hisselerine yatırımım vardır. Şu anda maaşımı başka bankadan almamdan dolayı hesabımda fazla bir hareketlilik olmadığı ve otomatik ödeme talimatım olmadığından dolayı ücretin iadesinin mümkün olmadı söylendi.
Haksızlığa uğradığımı düşünmekle beraber sorunuma yönelik çözümlerinizi bekliyorum.

Mustafa 108 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi27 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön