İş Bankası Dosya Masrafını Ödemiyor.

Esat K. |

İş Bankası'na dosya masrafımı iade etmesi için tüketici mahkemesine şikayet edip kazandım. Banka bunu tüketici mahkemesine aşıdı ve dava açtılar. Mahkeme de beni haklı buldu ve dosya masrafının tarafıma iadesini istedi . Bankaya bu tebliğ edilmesine rağmen yasal süresi geçmesine rağmen banka bunu hala ödemedi.

Bankanın ilgili kısmını defalarca aramama rağmen çok yoğunluk var sıranızı bekleyin diyorlar. Bu tüketici olarak benim sorunum mu ? Banka olarak kendi alacakları olduğunda nasıl işi icraya kadar götürüyorlarsa, faiz işletiyorlarsa, bir gün bile bekletmiyorlarsa aynı hassasiyeti bizlere de ödeme yaparken göstermelerini bekliyorum. Bende yarından itibaren icraya vereceğim.

Etiketler :

Kredi Masrafları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Esat K.
  19 Mayıs
  12:45

  Halen ödeme yapılmadı böyle bir firma olamaz bütün ortamlarda bunu anlatıcam

 • 14 Mayıs
  16:51

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi