İş Bankası Dosya Masrafını İade Etmiyor!

Kurtuluş A. |

2011-2012 tarihleri arasında çekmiş olduğum ihtiyaç kredisinde tarafımdan kesilen dosya masrafının iadesini talep etmekteyim. İş Bankası'ndan çekmiş olduğum kredinin dosya masrafını gösterir bir evrak istemiş olmama rağmen bana bu konuda yardımcı olmadılar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Masrafları

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kurtuluş A.
  16 Aralık
  15:28

  Bankanıza telefon numaranız üzerinden ulaşamamaktayım

 • Kurtuluş A.
  16 Aralık
  15:19

  Tarafımdan kesilen dosya masrafının iadesini talep etmiş olmama ragmen bankanızdan hiç bir yetkili tarafıma dönüş yapmamış ve ne kadar dosya masrafı kestiğinizi gösterir bir matbu evrak tarafıma gönderilmemiştir konu ile ilgili mağduriyetimi halen bankanız gidermemiştir

 • Kurtuluş A.
  25 Kasım
  13:58

  kesinlikle iş bankasıyla bir daha çalışmak istemem.

 • 20 Kasım
  17:44

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi