İş Bankası Dosya Masrafını İade Etmiyor!

Osman D. |

Kırşehir İş Bankası'ndan 2011 ve 2012 yıllarında çekmiş olduğum kredilerden alınan toplam 525 TL'lik dosya masrafı için tüketici hakem heyetine başvurdum.

Tarafıma 26/09/2013 tarihinde tebliğ edilen hakem heyeti karar yazısına istinaden iade kararı çıktı. Kararın tarafıma ulaştırılması ile birlikte elimdeki tebligat ile banka şubesine müracaatımda bu işlemin merkez tarafından yapıldığı ve aynı tebligatında genel merkeze ulaştığı, bana telefon ile genel merkez tarafından bilgi verileceği söylenmiştir.

Ancak üzerinden 20 gün geçmesine rağmen bilgilendirilmedim ve ben ulaşmak istediğimde tüm çabalarıma rağmen muhatap bulamadım. Konuyla ilgili acilen bilgilendirilme yapılsın.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Kredi Masrafları

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman D.
  29 Ekim
  17:05

  Banka hala bana dönmüş ve sorunla ilgili bilgi vermiş değil.

 • 26 Ekim
  10:10

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız
  kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi