İş Bankası Dosya Masrafımı Ödemiyorlar.

İrfan A. |

İş Bankası'ndan daha önceden çekmiş olduğum kredilerin dosya masraflarını geri almak için Torul hakem heyetine yapmış olduğum başvuru 2014/781 sayı ve 13.10.2014 tarihli karar ile lehime sonuçlanmıştır. Ancak bankanın Ordu Merkez şubesine gittiğimde hesabım kapalı olduğu için 1062 TL'lik tutarın geçici bir hesaba aktarıldığı ve 10 günde ancak elime ulaşacağı söylendi. Hala da ses yok.

Bankalar alacaklarını hemen tahsil ediyor, edemezse üzerine birde faiz koyuyor ama verecek kısmına gelince müşteri günlerce oyalanıyor o parayı kendi hesaplarında günlerce kullanıyorlar. Söz konusu 1062 liranın tarafıma en kısa zamanda iadesini istiyorum. Bu yüzden İş Bankası'ndan şikayetçiyim.

Etiketler :

Kredi Masrafları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Kasım
  14:39

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi