30 Mayıs 2013

İş Bankası Dosya Masrafımı İade Edemezlermiş!

2 yıl önce 5 yıllık 13000 tl kredi çektim. Daha ödememin bitmesine 3 yıl kalmasına rağmen, iş bankasının müşteri memnuniyetinin zayıf olmasından dolayı kredimi ödeyip bağlantımı kesmek istedim. dosya masrafımı kanunun da belirttiği gibi geri istedim 335 tl olan dosya masrafımı Adana Ziyapaşa bulvarından arayan bankacı arkadaş geri veremeyeceklerini, istediğim yere şikayet edebileceğimi söyledi.

Şimdi burada bir sorun var, devlet dosya masrafı alamazlar diyor, banka biz sözleşme yapıyoruz devlet karışamaz diyor. Burada kesinlikle bir suçlu var.

Ali 53 Okunma

Cevaplar

  • Ali 05 Haziran 2013

    dosya masrafı için daha önce yapmış olduğum şikayet için İŞ BANKASI sadece bankamız prosudürleri gereği dosya masrafını geri veremeyiz diye e mail yazmış. benim şikayetimi okumadan hemen iki satır baştan atma yazısı. kardeşim biliyorum senin prosudürleri nin dosya masrafını geri vermediğini, ben size devlet vereceksiniz diyor diyorum, nasıl vermiyorsunuz. benim paramı verene kadar uğraşacağım sizinle. gerekli her yere şikayet edeceğim. kötü müşteri memnuniyetiniz ve müşteriye kazık atma politikanız yüzünden kredimi ödedim şimdi mevcut kredi kartımı da kapatacağım, sizinle her bağlantımı keseceğim bu kaçıncı kazığınız ya size tek kelime ben paramı istiyorum.

  • İş Bankası Temsilcisi30 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön