05 Şubat 2014

İş Bankası Dosya Masrafımdan 100 TL Hesap İşletim Ücreti Kesti!

Tüketici Sorunları Hakem Heyeti Başkanlığının 19.12.2013 tarih 39885 sayılı kararına istinaden tarafıma ödenecek olan tüketici kredisi dosya masrafının iadesi iki buçuk ayın sonunda tarafıma 173,91 TL olarak ödenmesi gerekirken İş Bankası Ankara Kızılay Şubesinde 11 önce açtırdığım ve yaklaşık 8 yıldır kullanmadım hesabıma para yatırılmış ve 100 TL'lik hesap kesim ücreti kesilmiştir.

Mahkeme Kararına uymayan bankadan şikayetçiyim! Banka tarafından haksız kesilen 100 TL'nin tarafıma iadesini talep ediyorum.

Sevinç 117 Okunma

Cevaplar

  • Sevinç 01 Mart 2014

    Dilekçeyi vereli 1 ay olacak neredeyse hala tarafıma İşbankası ulaşmış bir cevap yok bana 20 gün civarında size dönüş yaparız denilmişti. Buraya yazdığım şikayette İşbankası tarafından çözüme kavuşturulmadı.

  • İş Bankası Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön