17 Mart 2014

İş Bankası Dosya Masrafı Kesti.

Daha önce kullanmış olduğum tüketici kredisinden dosya masrafı adı altında kesilen paranın tarafıma iadesini talep ediyorum. İş Bankası'nı kınıyorum.

Erkan 73 Okunma

Cevaplar

  • Erkan17 Temmuz 2014

    bügün şikayette bulunmuş olduğum tüketici mahkemesine gittim.Dört aydır bir sonuç alamadığımı belirttim.Baktılar görevlinin bana verdiği cevap aynen şöyle:3 AY OLMUŞ BANKADAN SAVUNMASINI İSTEYELİ HALEN CEVAPLAMAMIŞLAR BANKALAR HEP BÖYLE YAPIYOR GECİKTİRİYOR . eshefle kınıyorum bu bankayı halen bana sms yoluyla kampanya msjı yolluyorlar .

  • İş Bankası Temsilcisi17 Mart 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön