İş Bankası Dosya Masrafı Kesti.

Erkan B. |

Daha önce kullanmış olduğum tüketici kredisinden dosya masrafı adı altında kesilen paranın tarafıma iadesini talep ediyorum. İş Bankası'nı kınıyorum.

Etiketler :

Kredi Masrafları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erkan B.
  17 Temmuz
  12:52

  bügün şikayette bulunmuş olduğum tüketici mahkemesine gittim.Dört aydır bir sonuç alamadığımı belirttim.Baktılar görevlinin bana verdiği cevap aynen şöyle:3 AY OLMUŞ BANKADAN SAVUNMASINI İSTEYELİ HALEN CEVAPLAMAMIŞLAR BANKALAR HEP BÖYLE YAPIYOR GECİKTİRİYOR . eshefle kınıyorum bu bankayı halen bana sms yoluyla kampanya msjı yolluyorlar .

 • 17 Mart
  10:46

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi