06 Eylül 2013

İş Bankası Dosya Masrafı İadesi!

2007 ile 2013 yılları arasında kullandığım kredilerden kesilen toplam 985 liralık masrafın iadesi için başvurduğum hakem heyeti beni haklı buldu. Karşı taraf İzmir Adliyesi tüketici mahkemesine başvurdu. İzmir adliyesi 3.tüketici mahkemesi 2013/112 karar ile beni haklı buldu ve bankanın itirazını reddetti.

Müşteri hizmetlerini aradım. Başvurum için kayıt oluşturduklarını ve beni arayacaklarını söylediler. Ne arayan oldu ne de soran. Elimdeki karar kesin ve nihai karar. Bu belge ile icra yolu ile alacağımı tahsil edebilirim fakat ben 13 yıllık müşterisi olduğum bankama güveniyorum. Siteniz aracılığı ile daha önce de A***'tan alacağımı tahsil etmiştim.

Ahmet 649 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

  • Ahmet 06 Eylül 2013

    1998057 şikayet takip numarasıyla sisteme kaydedilen şikayetime ekleme yapmak istiyorum.işbankası müşteri hizmetlerini aradığımda 0212 3160404 nolu faxa mahkeme kararını göndermemi istemişlerdi,bende sözkonusu numaraya kararı gönderdim.yani mahkeme kararından haberdarlar.ayrıca banka avukatı da konu hakkında bankayı bilgilendirmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön