03 Mart 2014

İş Bankası Dosya Masrafı Alıyor!

Mailimde bankanıza tüketici hakem heyeti kararının ulaşmadığı yönünde bana bilgi verildi ve bankanıza 0212 316 07 00 telefon numarasına hakem heyeti kararının fakslanması söylenmiş. Bende 01.03.2014 tarihinde 17:25 saatinde ilgili yazıyı belirtmiş olduğunuz numaraya faksladım. Bu konuyla ilgili daha fazla mağduriyet yaşatılmamasını istiyorum. Bahane olarakta evraklarının kaybolduğu ve ulaşmadığı yönünde bir bildirimle karşılaşmak istemiyorum.

Onur 130 Okunma

Cevaplar

  • Onur07 Mart 2014

    konu ile ilgili hiçbirşey yapılmadı şablon mesajları gönderiyorlar. iş bankasının politikası müşteriyi oyalamakatan başka hiçbirşey diil. evrakaları kendilerine ulaştırmama rağmen ve teyidini de e mail olarak yapılmasına rağmen hiçbir adım atılmadı. artık yapılacak tek şey hukuksal olarak devam etmektir.

  • İş Bankası Temsilcisi03 Mart 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön