02 Temmuz 2013

İş Bankası Dosya Masrafı!

İş Bankası' ndan toplamda beş kez kredi kullandım. Dosya masraflarının iade edilme kararı üzerine bende başvurmak için bankadan dosya masrafı ile ilgili dekontlarımı ve sözleşme örneklerinin bir fotokopisini istedim.

Yazılı olarak banka beni telefon ile aradı ve 100 TL karşılığında bunları vereceklerini söyledi. Bunun yasal olmadığını bana bu cevabı yazılı vermelerini istediğimde böyle bir yazılı cevabımız yok dediler. Kredilerimi günü gününe ödedim ve hakkım olan bir parayı almak isteyince bana yapılan muamele bu mağduriyetimin çözülmesini istiyorum.

Hatice 38 Okunma

Cevaplar

 • Hatice 10 Temmuz 2013

  hala sorunumla ilgili bana dönüş yapan olmadı

 • Hatice 04 Temmuz 2013

  hala bana geri dönen olmadı

 • Hatice 03 Temmuz 2013

  hala bana geri dönen olmadı..

 • İş Bankası Temsilcisi02 Temmuz 2013

  Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön