14 Mayıs 2013

İş Bankası Dosya Masrafı!

Şubat 2012 tarihinde iş bankasından çekmiş olduğum 25000 liralık ihtiyaç kredisinde benden dosya masrafı adı altında 750 lira kestiler. Fakat bana verdikleri kredi ödeme planında sadece istihbarat ücreti olarak 300 lira gözüküyor. Kredi borcumu iki ay önce kapattırdım. Dosya masrafımı öğrenmek istediğimde bankaya 52 lira yatırmam istendi.

Bu para güya arşiv araştırması için isteniyormuş. Bende 52 lirayı yatırdım ama bana dosya masrafını belirten bir döküm yerine eski kredi ödeme planını gönderdiler. Resmen dalga geçer gibi. Bankayı aradığımda bana bundan hariç bilgi veremeyiz gibi bir cevap verdiler. Bankadan kapattığım kredi ile ilgili bütün dosya-istihbarat-sigorta masraf bilgilerini istiyorum.

Serdar 126 Okunma

Cevaplar

  • Serdar 10 Haziran 2014

    müşteriye gerekli önemin sadece kendilerinden kredi çekildiğinde hissettirildiğini ve hakkını aramaya çalıştığında ise sizin değerinizin olmadığını ve nasıl zorluk çıkarılacağını öğrenmiş oldum bu banka sayesinde.

  • İş Bankası Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir.Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön