İş Bankası Dosya Masrafı!

Derya G. |

İş Bankası İmes/Keyap şubesinden kullandığım krediye istinaden, tarafımdan tahsil edilen dosya masrafı, hesap işletim ücreti ve sigorta masraflarını gösteren belgelerin mail adresime acil gönderilmesini aksi takdirde gün içerisinde BBDK'ya başvuracağımı bilgilerinize sunarım.Beni şubeye yönlendiren sms yada mail istemiyorum.Talebim mail adresime gönderilmesidir. Gönderilmiyorsa yazılı olarak iş adresime bilgi paylaşılmasını istiyorum.

Etiketler :

Kredi Masrafları Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Eylül
  11:04

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi